Adres

Vali Konağı Cd. Konak Apt. No:127/3 (Nişantaşı Anadolu Lisesi Karşısı) Şişli, İstanbul

İletişim +90 536 725 54 54 drhasancaglar@yahoo.com

Akupunktur cinsel fonksyion bozuklukları tedavisinde oldukça etkilidir. Muayenehanemizde özellikle ozon terapi, homeopati, radyofrekans uygulamaları ve fitoterapiyle birlikte cinsel fonksiyon bozukluklarında akupunktur kullanımı başarıyla gerçekleşmektedir.

Erkeklerde erken boşalma yaklaşık 3-4 erkekten birinde, orgazm olamama 3 kadından birinde, vajinusmus her on kadından birinde görülür. Hastalarımız bu şikayetlerinin acısını derinlerde yaşarken, umutsuzca çare ararlar.

Aslında doğru yaklaşımla tüm cinsel fonksiyon bozuklukları muayenehanemizde güven ve gizlilik esasına dayanarak huzurlu bir şekilde çözülür.

Cinsel fonksiyon bozuklukları Master ve Johnson’un tanımladığı cimsel yanıt evrelerindeki aksamalardan kaynaklanmaktadır.
Bu evreler;
1-Uyarılma evresi
2-Plato evresi
3-Orgazm evresi
4-Çözülme evresidir.

Aksama hangi aşamada olursa olsun akupunktur tedavide başrol oyuncularındandır. Ancak sorunun psikolojik derinliği ya da damar endotelindeki patolojinin derecesine göre yukarıda da belirttiğimiz gibi homeopati, radyofrekans, fitoterapi, ozonterapi, hipnoz gibi yöntemleri de tedavimize ekleyebiliyoruz. Bu bütünsel yaklaşımlar da başarımızı çok daha yükseklere çıkarıyor.

 

Sizi dinliyorum!

Merak ettiğiniz diğer sorularınız için buradayım.

Whatsapp
  • bubble-12
  • bubble-16