Adres

Vali Konağı Cd. Konak Apt. No:127/3 (Nişantaşı Anadolu Lisesi Karşısı) Şişli, İstanbul

İletişim +90 536 725 54 54 drhasancaglar@yahoo.com

Urogyne C500 Radyofrekans

Kliniğimizde, vajinal ultrasonografi probuna benzer bir probu olan UROGYNE C 500 cihazı ile vajina içerisine tüm yüzeyini içerecek şekilde, radyofrekans dalgaları verilir. Bu yolla deformasyona uğramış kolejen yapıyı düzelterek ve vaskularizasyonu yani damarlanmayı artırarak vajen içi doku yenilenmekte, daha dinamik hale gelmekte ve salgıları artmaktadır.

Hem menopoz sonrası dönemde, hem de kronik enfeksiyon, hormonal dengesizlik gibi nedenlerle daha genç yaşlarda karşılaştığımız vajinal kuruluk sorunu bu uygulamayla kolaylıkla çözülür. Seans sayısı yaş ve fiziksel duruma bağlı olarak ortalama 4-6 seans sürebilir. Seans süresi ortalama 20 dakikadır. Seans bitiminde hastamız hiçbir şey olmamış gibi işine gidebilir, gündelik hayatına devam edebilir. Aynı gün cinsel ilişkiye de girebilir. Hiçbir sakınca yoktur.

Vajinal kuruluk, vajenin ilişkide yeterince ıslanıp, kayganlaşamaması ve bu nedenle de ilişkide ağrı, kolay enfeksiyon, kötü cinsel hayat şikayetlerine neden olması durumudur. Kadının hayat kalitesini de çok kötü etkiler. Kolay bir çözümü var. Arayın.

Sizi dinliyorum!

Merak ettiğiniz diğer sorularınız için buradayım.

Whatsapp
  • bubble-12
  • bubble-16