Adres

Vali Konağı Cd. Konak Apt. No:127/3 (Nişantaşı Anadolu Lisesi Karşısı) Şişli, İstanbul

İletişim +90 536 725 54 54 drhasancaglar@yahoo.com

Her birimiz farklı özelliklere sahip bireyleriz. Hepimize aynı 1400 kalorilik diyet ya da aynı detoks ve hatta aynı egzersiz aynı ölçüde fayda göstermez.

Bir beslenme düzeni hazırlarken, barsak geçirgenliği, gluten kafein intoleransı, alerjik faktörleri, stres seviyesi, uyku durumu, iş saatleri, yapısal psikolojik durumu, aile durumu, mutsuzluğu, sevgisizliği, duygusal açlığı hepsini dikkate almak gerekir.

Kilo vermenin ilk dönemlerinde motivasyon yüksekken her şey daha rahattır. Ama süre uzayınca kişinin televizyon karşısında atıştırarak geçirdiği zararlı saatleri nasıl dolduracağı sıkıntı olmaya başlar. Gerçekten kalıcı kilo kaybını sağlamak için hastalarımızın tutkuyla bağlı olacağı hobilerini de planlamalıyız. Geçmişe ait psikolojik travmaları, takıntıları varsa bunları temizleyecek adımları atmalıyız.

Bioregulasyon taramalarında saptanan ağır metal birikimlerini, eksik vitamin mineral düzeyleri düzeltilmelidir. 

Tüm bu dengeleri sağladıktan sonra artık her gün daha iyi, daha sağlıklı ve daha ince olma yolunda mutlulukla yürüyebiliriz. 

Uyguladığımız beslenme düzeni düşük insülin alkali vücut yapısı elde etmemizi sağlar. Bununla kalmaz cilt dokusundaki sarkmaları minimal düzeyde tutar. Düşük insülin alkali vücut yapısı kronik inflamasyonla mücadelede çok etkilidir. Hatta bazı takiplerde kanser hastaları da dar aralıkta dalgalanan şeker ve insülin seviyeleri nedeniyle metastaz oranının bile daha düşük olduğu saptanmıştır.

Hastanın ihtiyacına göre barsak geçirgenliği açısından GAPS diyeti de dönem dönem tedavi olarak işleme katılabilir.

Yine farklı detoks protokolleri, kaybedilen yağ dokusundan çıkan toksinleri daha kolay vücuttan uzaklaştırabilmek için zaman zaman işleme katılır.

Sistemimiz beslenme konusunda alışkanlıklar yaratarak hastamızın bunu bir diyet değil, hayat tarzı haline getirmesini sağlar.

Bu yolculuk esnasında kullanabileceğimiz, elimizde çok sayıda dost yöntem var. Alışkanlık tedavilerinde akupunkturun yeri tartışılmaz. Akupunktur ile çok daha mutlu, huzurlu ve açlık hissi azalmış olarak yeni beslenme düzenimize destek olabiliriz. Klasik iğneli yöntem akupunkturun başarı oranı bir miktar daha fazla olsa da, günümüzde ağrısız acısız laser akupunktur da iğneden çekinenler için elimizde hazır. Duygusal açlıklarımızda, gece gözümüzün dönüp dolaba saldırdığımız içgüdülerimize yenildiğimiz anlarda bize yine yardımcı olabilecek iki yöntem homeopati ve hipnoz yardımınıza koşmak için bekliyor. Ruhunuzun derinliklerinde doyuramadığınız bir boşluk, hazmedemediğiniz bir psikolojik travma mı var? Homeopati tam bu durumların ilacı.

Kiloları verdik ama basenler istediğimizde geniş CAPENERGY C400 ile inceltebiliriz. Yine aynı mucizevi aletle göbek çevresi incelme ve metabolizma artışı sağlayabiliriz. İspanya’da yapılan bir çalışmada 10 seans CEPENERGY C400 karın, göbek uygulaması sonucu metabolizma hızının yüzde on arttığı saptanmış. Yine CAPENERGY C400 sarkmış kol ve bacak içi dokuları toplamada şimdiye kadar gördüğüm tüm cihazlardan etkili. 

Bu tedavilerde yine dolaşımı, immün sistemi, doku yenilenme hızını artırmak için ozon tedavilerini eklememiz mükemmel sonuç veriyor. Aynı zamanda glutatyon, alfa lipolik asit, vitamin mineral kombinasyonları ile damardan destek tedavilerini ihtiyaca göre gidişata ekleyebiliyoruz.

Her gün daha iyi ve sağlıklı olma yolunda gelin beraber yürüyelim.

Sizi dinliyorum!

Merak ettiğiniz diğer sorularınız için buradayım.

Whatsapp
  • bubble-12
  • bubble-16